Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

Kampüs Kart Dağıtımı Hk.

 • 07.09.2015 tarihinden itibaren ÖSYS ile gelen öğrencilerin kampüs kartları 11.09.2015 mesai bitimine kadar Denizbank personeli tarafından Acıbadem, Anadoluhisarı, Bağlarbaşı, Bahçelievler, Başıbüyük, Göztepe, Haydarpaşa, Nişantaşı yerleşkelerimizde dağıtılacaktır. Öğrencilerimiz Kampüs kartlarını belirtilen tarihler içerisinde birimlerinin bağlı bulunduğu yerleşkelerden teslim alabilirler. Kampüs Kartın basılıp basılmadığını öğrenmek için 4440800 Denizbank Çağrı merkezi aranabilir.. Kartı teslim almadan önce kimlik fotokopisi ve kimliğin aslının bulunması gereklidir.
 • 14.09.2015 tarihinden itibaren Lisansüstü tezli programlar için kayıt olmuş öğrencilerimiz Göztepe Kampüsü Öğrenci İşleri Daire Başkanlığından kartlarını alabilirler. Lisansüstü tezsiz programlara yerleşen öğrencilerimizin kampüs kartları 28.09.2015 tarihinden itibaren Göztepe kampüsünden teslim edilecektir.
 • 14.09.2015 tarihinden itibaren tüm kartların dağıtımı Göztepe kampüsünden gerçekleştirilecektir..
 • Hazırlık sınıfı okuyacak öğrencilerin kartları belirtilen dağıtım programı içerisinde Birimlerinin Yerleşkelerinden, 14.09.2015 tarihinden itibaren Öğrenci İşleri Daire Başkanlığından gerçekleştirilecektir.
 • Kampüs kart basılabilmesi için bys sisteminde uygun formatta fotoğraf bulunması ayrıca T.C. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü online sorgulama kayıtlarında T.C. kimlik no/yabancı kimlik no/vergi kimlik no bilgisinin (KPS) ve güncel nüfusa dayalı adres kaydının (ADNKS) sistemde bulunması gerekir. Bilgilerinde eksiklik / hata bulunan kişilerin kampüs kartlarının basımı gerçekleştirilemez. Gerekli güncellemenin yapılabilmesi için kart basımında sorun yaşayan kişilerin İlçe Nüfus müdürlüklerine başvurmaları gerekmektedir. Güncelleme sonrası başvuru sahibinin Denizbank Çağrı Merkezi (444 0 800) ile iletişime geçmesi gereklidir.
 • Daha önce Kampüs Kart almış ve ilgili programda aktif öğrenciliği bulunmayan öğrencilerimizin aktif öğrenci oldukları yeni programda kampüs kartlarının basılabilmesi için aktif olmayan programdaki kampüs kartlarının iptal edilmesi gereklidir.. İptal işlemleri Denizbank Çağrı Merkezi tarafından gerçekleştirilir.
 • Yabancı uyruklu öğrencilerin kart talebi

  İkamet tezkerelerini henüz al(a)mamış yabancı uyrukluların kart talebi yapabilmeleri için Vergi Dairesi şubelerinden vergi kimlik numarası edinmeleri ve bu vergi kimlik numarası ile Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına destek.marmara.edu.tr sayfasından başvuru yapmaları gerekmektedir.

  İkamet tezkeresi bulunan yabancı uyrukluların https://tckimlik.nvi.gov.tr/ adresinden 99.. ile başlayan yabancı kimlik numaralarını öğrenerek bu yabancı kimlik numaraları ile Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına destek.marmara.edu.tr sayfasından başvuru yapmaları gerekmektedir.

   

  * Kampüs Kart hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız..

Bu sayfa Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından en son 10.09.2015 14:23:12 tarihinde güncellenmiştir.