Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

ÖNEMLİ - 2014 Yaz Okulu


Açılması Kesinleşen Dersler Listesi Tıklayınız.

Açılmayan dersler silinerek, yerine "30 Haziran 2014 (Pazartesi) - 01 Temmuz 2014 (Salı)"  tarihlerinde  “açılması kesinleşen” derslerden ders seçimi yapabilirsiniz. 

Daha önce kayıt olmamış Misafir öğrencilerde 30 Haziran 2014 Pazartesi - 01 Temmuz 2014 tarihlerinde gerekli belgelerle birlikte Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına gelerek kayıt yaptırabilir, açılan derslerden seçim yaparak ödeme yapabilirler.


  • Açılmayan dersin yerine açılan derslerden ders seçmek isteyen öğrenciler,
    • BYS'de açılmayacak olan ders/dersleri listeden silip, başka bir ders/dersleri ekleyebileceklerdir. Ekleme yapılacaksa, arada oluşacak ücret farkında öğrenci alacaklı ise iadesi yapılacak fakat öğrenci borçlu olursa Denizbank şubelerine yatırılan fazla ücretin iadesini almak isteyen öğrenciler “BYS’den “Bilgilerim” kısmından IBAN ve İletişim bilgilerini doldurması gerekmektedir. IBAN numarasının öğrencinin kendisine ait olması şarttır, aksi durumda iade yapılamaz.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÖNEMLİ - Yaz Okulu İlan Metni ve Dersler Tıklayınız.

(Yaz okulu ön kayıt ve kesin kayıt işlemleri, Yaz okulunda açılması önerilen dersler, Yaz Okulu Ücretleri, Misafir öğrenciler için kayıt işlemleri ve Yaz Okulu Takvimi)


Not 1: Geçen yıllarda Üniversitemizden ders almış misafir öğrenciler, kayıt tarihlerinde Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına gelerek daha önce ki kayıtlarını "aktif" duruma getireceklerdir. Bu durumda olan öğrencilerin ilgili personele, daha önce kaydının olduğunu belirtmesi ve öğrenci kimliği göstermesi yeterli olacaktır.

 

Not 2: Yaz okulunda Kapatılan Dersler;

İşletme Fakültesi/İşletme(İngilizce) bölümünde yaz okulunda açılması önerilen derslerden aşağıdaki listede yar alan dersler,  dersi verecek öğretim üyemizin sağlık sorunları nedeniyle açılamayacaktır.  Bu derse kayıtlanan ve ücretlerini ödeyen öğrencilerimiz bu dersler yerine açılması önerilen derslerden başka ders seçebilirler.  Başka ders seçmemeleri durumunda ücretleri iade edilecektir.(Detaylı Bilgi için tıklayınız.)

 

 

 

 

-Yukarıdaki metni tamamen okuyarak halen sormak istediğiniz bir soru var ise web sayfamızda sağ üst köşede yer alan “bize ulaşın” modülünden başvuru yaparak cevap alabilirsiniz.

-Sorularınız için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. (0216 627 62 72)

Bu sayfa Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından en son 27.06.2014 21:44:03 tarihinde güncellenmiştir.