Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

Tezsiz Yüksek Lisans Harç ödemeleri hk.

->Tezsiz Lisansüstü öğrencileri için harç ücreti ödemeleri, harc.marmara.edu.tr adresinden bonus özelliğine sahip kredi kartlarına 5 taksit (işleminiz sistemde direkt olarak 2 taksit olarak görünür, banka tarafından manuel olarak arka planda +3 taksit ilave edilir. Toplamda 5 taksitli olarak ödemeniz gerçekleştirilir.) olarak ödenebilir. ilgili sayfadan yönlendirileceğiniz 3d Secure Denizbank online ödeme sayfasında bonus özellikli kredi kartınızla taksitli olarak; bonus özelliği bulunmayan kredi kartınızla ise tek çekim olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

->Taksitlendirme işlemi Denizbank tarafından sadece bonus özellikli kartlar ile gerçekleştirilecek olup taksitli işlemlerde kurumumuzdan bağımsız olarak uygulama esaslarında Denizbank  sorumludur.

->Kredi kartsız nakit olarak yapacağınız tüm ödeme işlemleri Denizbank şubelerinden gerçekleştirilebilir.

->Kampanyaya Garanti Bonus, Flexi, Money, American Express, Miles and Smiles kredi kartı, TEB, Şekerbank, ING Bank, ABank, Tekstilbank, Denizbank Bonus'lar, Türkiye Finans Happy Card'lar, Bonus Business dahil;

  Fibabanka, Bonus Flexi, Miles&Smiles ticari kartlar, vadeli Taksit ile American Express Business Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir.

Bu sayfa Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından en son 04.08.2014 20:10:16 tarihinde güncellenmiştir.