Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

Yüzdelik Dilim Hesaplamaları Hakkında

 

Güz Yarıyılı Final ve Bütünleme Sınavları not girişlerini tamamlamış birimlerin yüzdelik dilim sonuçları aşağıda listelenmiştir. Not girişleri tamamlandıkça liste güncellenecektir. Yüzde on sıralamasına dahil olan öğrencilerimiz 2013-2014 Bahar dönemi harç ücretini Örgün Öğretim öğrencileri için belirlenen tutarlar kadar ödeme yapacaklardır. Sıralamaya giren öğrencilerimizin ödeme miktarları  öğrencilerimizin Bilgi Yönetim Sistemi sayfalarına yansıtılmıştır.

 

Not: Aşağıda belirlenen sıralamalara itirazı olan öğrencilerimizin dilekçe ile liste ilan edildikten sonra 7 gün içerisinde "Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’na" yazdıkları dilekçelerini Rektörlük Evrak Kayıt birimine teslim etmesi gerekmektedir.

Yüzde on sıralamasına dahil olabilmek için öğrencinin başarısız olduğu dersinin ve ilgili dönemde ders eksiğinin bulunmaması gerekmektedir.

* Yüzdelik dilim hesaplamaları yapılmadan önce harç ücretini fazla yatırmış olan öğrencilerimizin iade işlemleri için Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı'na 10.02.2014 Pazartesi günü itibariyle aşağıda yer alan iade formunu doldurarak şahsen başvurmaları gerekmektedir. İade alacak kişinin BYS ekranında ilgili tutarın alacak olarak görünmesi gerekmektedir. 20.02.2014 tarihine kadar iade dilekçelerini Rektörlük Evrak Kayıt birimine teslim etmeyen kişilerin iade işlemleri Kampüs kartlarına bağlı aktif bir hesapları var ise Denizbank hesaplarına gönderilecektir. İade işlemleri azami 30 gün içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Harç İade Formu

 

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Sonuçları

Hukuk Fakültesi Sonuçları

Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu Sonuçları

İşletme Fakültesi Sonuçları

İletişim Fakültesi Sonuçları

İktisat Fakültesi Sonuçları

Fen-Edebiyat Fakültesi Sonuçları

Atatürk Eğitim Fakültesi Sonuçları

İlahiyat Fakültesi Sonuçları

Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Sonuçları

Bu sayfa Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından en son 20.02.2014 01:35:14 tarihinde güncellenmiştir.